Spartak Trnava U19: Takač - Juriš, Kiss, Štrba, Jašúrek - Bross, Martinko ( 68. Martinka) , Bango ( 77. Mihálik) - Zolvík ( 85. Sviatko) , Dubec, Nemček

FC Nitra U19: Šípoš - Gužík, Kóša, Tkáč, Fábry, Záhon (C), Fabiš, Szabo, Vrábel (46. Zelenka), Chobot (67. Kubica), Homola (83. Krajčovič)

Gól: 34. Dubec (11m)

Žlté karty: 40. Martinko, 86. Juriš, 87. Kiss - 20. Vrábel, 58. Szabo

Poločas: 1:0

Dorastenci z kategórie U19 hostili na domácom ihrisku lídra ligy z Nitry a výborným výkonom ho dokázali zdolať.

Ohlasy po zápase

Stanislav Macek (tréner Spartaka U19): "Na výbornom ihrisku sa hral obojstranne veľmi dobrý dorastenecký zápas. Od prvej minúty išli mužstvá za víťazstvom, hra mala spád a bolo vidieť veľa výborných individuálnych výkonov. My sme hrali aktívne hlavne prvý polčas, kde sme súpera vysoko napádali a v prechodovej fáze ukázali potrebnú kvalitu na lopte. Mali sme dve dobré príležitosti na strelenie úvodného gólu, ten sme ale strelili až z pokutového kopu Dubcom po faule na Juriša. Druhý polčas sme chceli pokračovať v aktívnej hre, avšak súper prebral taktovku stretnutia a tlačil sa viac dopredu. Nám sa otváral priestor na brejky, avšak nedotiahli sme ich do konca. Po góle volala Zolvíkova strela z 25 metrov, ale Šipoš bol proti. V závere nás podržal dvomi skvelými zákrokmi Takáč. Chlapci vydali zo seba všetky sily, chceli sme veľmi vyhrať a sme radi, že sa nám to podarilo vo výbornom zápase proti lídrovi z Nitry."