Myjava žiačky - Spartak žiačky 1:1 (1:0) Gól: 38. Poláková

SPARTAK: Nádaská - Stegmannová, Orichelová, Holcová, Čambálová - Škulová, Strmenská, Cepková - Trajlínková, Poláková, Šimurdová
striedali: Jurišová, Bajerová, Szágová, Tanečková, V. Karabová, Hornáčková

Najmladší výber Spartaka si zatiaľ v prvej lige počína veľmi dobre, o čom svedčí druhé miesto, avšak jeho ambíciou je sa posunúť vyššie. Proti žiačkam stála tentoraz Myjava, kam Trnavčanky vycestovali s jednoznačným úmyslom získať povinné tri body. Nakoniec sa museli uspokojiť s bodom, ale najviac trénera Igora Švajdu mrzel slabší prvý polčas, ktorý označil za kľúčový . 

„Dievčatá si od začiatku mysleli, že sa zápas vyhrá sám a súper sa nebude snažiť. Celkovo sme v ňom hrali veľmi zle. Druhé dejstvo už hráčky vybehli ako iný tím. Dobre kombinovali a zásluhou bol vyrovnávajúci gól. Následne sme si vytvorili väčšie množstvo príležitostí, ale dievčatá loptu až zbytočne ťahali do brány. Chýbala predovšetkým streľba z väčších vzdialeností. Celkovo sme mali na víťazstvo, no dva body sme jednoznačne stratili našim výkonom v prvom polčase,“ povedal na margo svojich zverenkýň tréner Spartaka Igor Švajda.