Klub sa chce pamätným tričkom za symbolickú sumu poďakovať fanúšikom, ktorí celú sezónu stoja za mužstvom v pohári, Európskej lige i Fortuna lige.


Aj vďaka skvelej podpore to je už teraz nezabudnuteľný rok plný futbalových úspechov. Futbalisti z malého Ríma potrebujú však veľkú podporu aj teraz v sobotu, keď privítajú doma od 17.00 hod Podbrezovú. Pôjde o nesmierne dôležitý súboj, ktorý im velí vyhrať. Pri tejto príležitosti si klub pripravil pre fanúšikov pamiatku v podobe trička, s ktorým hráči oslavovali zisk Slovnaft Cup-u po dlhých 21 rokoch.

Podmienky získania trička "POHÁR JE NÁŠ":

1. VÝLUČNE IBA na zakúpené vstupenky na zápas Trnava - Podbrezová (11.5.2019) a zakúpené permanentky (vrátane balíkových vstupeniek) na sezónu 2018/2019 (voľné vstupenky ani permanentky sa na kúpu trička za 1 euro NEPLATIA), vrátane všetkých zľavnených lístkov a permanentiek.

2. Na PERMANENTKU (vrátane balíkových vstupeniek) si bude možné kúpiť tričko za 1 euro VÝLUČNE IBA v deň zápasu v priestoroch štadióna (u hostesiek priamo za turniketmi) po prejdení turniketov za vstupmi A, B a H po verifikovaní permanentky v zozname, ktorý bude mať hosteska a podpísaní.

3. Na VSTUPENKU (či už kúpenú online alebo v kamennej pokladni) si bude možné kúpiť tričko za 1 euro v deň zápasu, ďalej v dňoch 13. - 23.5. alebo v deň zápasu s AS Trenčín (24.5.2019 so vstupenkou s Podbrezovou) VÝLUČNE IBA VO FANSHOPE (nie v priestoroch štadióna) po verifikovaní a znehodnotení, resp. podpísaní (tento vyšší časový priestor na kúpu sa poskytuje preto, nakoľko v deň duelu nemusí byť k dispozícii dostatočné množstvo tričiek, takže sa budú priebežne do fanshopu dopĺňať tak. aby bol každý návštevník stretnutia Spartak - Podbrezová uspokojený).

5. Akciu tričko "POHÁR JE NÁŠ" za 1 euro pripravil FC Spartak, a.s., Koniarekova 19, 917 21 Trnava.