Dôležitosť zápasu Spartak - Podbrezová (dnes o 17.00) netreba pripomínať. Do konca súťaže ostávajú tri kolá, v prípade plného bodového zápisu si andeli môžu zabezpečiť istotu vo Fortuna lige.

Klub však pripravuje pred duelom aj zaujímavý program. Ako poďakovanie za skvelú podporu v lige, pohári a Európskej lige pripravil pre každého fanúšika, ktorý príde na zápas, pamätné tričko "Pohár je náš" za cenu 1 euro. Presne také, ako mali futbalisti po víťaznom súboji finále Slovnaft Cupu so Žilinou v Nitre pri preberaní trofeje. Na tričko za túto cenu má nárok každý fanúšik, ktorý má kúpený lístok, permanentku, či balíkový lístok (nevzťahuje sa iba na VOĽNÉ lístky a permanentky).

Tí, čo majú LÍSTOK (či už kúpený v pokladni, vo fanshope alebo online na internete), si tričko môžu kúpiť VÝLUČNE VO FANSHOPE (nie v priestoroch štadióna!!!) pred zápasom, v prestávke a po zápase. Ale ak to nestihnú dnes, môžu tak urobiť kedykoľvek v týždni do 23. mája alebo počas zápasu s Trenčínom 24. mája vo fanshope. V prípade, ak by sa všetky tričká dnes vypredali, priebežne budú dopĺňané a v spomínanom čase si bude mať nárok ho každý zakúpiť vo fanshope.

Držitelia PERMANENTIEK a BALÍKOVÝCH LÍSTKOV si tričko môžu kúpiť VÝLUČNE IBA DNES a to v priestoroch ŠTADIÓNA (nie vo fanshope). Ihneď po prejdení turniketov na vstupoch A, B (Športová ulica) a H (Ulica Dolné bašty) budú hostesky, ktoré ich budú predávať. V iných termínoch a vo fanshope nebude tričko pre permanentkárov a majiteľov balíkových lístkov dostupné.

Fanúšikovia majú aj jedinečnú a poslednú možnosť (keďže v pondelok klub odovzdáva putovnú majstrovskú trofej ÚLK) sa odfotiť s dvomi vzácnymi trofejami naraz. A to majstrovskou a pohárovou. Príležitosť bude mať každý, stačí prísť medzi 15.00 až 17.00 pred fanshop, kde budú vystavené. Fanshop pripravil aj aktuálne pozadie steny s víťaznou pohárovou tématikou. Prosíme rešpektovať, že trofeje nie je povolené brať z vystaveného miesta. Tešíme sa na stretnutie s vami.