Hráči kategórie U11 majú za sebou dva kvalitné turnaje. Na oboch získali zlato a ešte bol na každom vyhlásený hráč turnaja z nášho tímu.


PETRŽALKA CUP U11
Tímy, s ktorými sme hrali: FC Petržalka akadémia, AS Trenčín, FK DAC 1904 Dunajská Streda, FK Hodonín, 1. FC Slovácko a Honvéd Budapešť
Systém turnaja: každý s každým, 1x 20 minút, 6+1
Na turnaji nás reprezentovali: Filip Hadviger, Matej Hrčka, Alex Karhan, Patrik Paulen, Jakub Rímeš, Lukas Koreň, Martin Kramarovič, Tomáš Púchlo, Denis Adamkovič a Tomáš Botán
Viktor Miko (tréner FC Spartak Trnava U11): "Všetky zápasy na turnaji mali svoju kvalitu. Hráči dostali dostatočne veľký priestor ukázať čo sa naučili, čo vedia, svoj talent a potenciál. S výberom miesta a stavaním sa nie som úplne spokojný. Hráčov nabádame k väčšej aktivite v pohybe bez lopty a hlavne v správnom rozhodovaní a načasovaní. Zlepšiť potrebujeme ponukovú činnosť pri rozohrávke od brankára - či už kop od bránky, prípadne rozohrávky po chytení strely. V hre 1:1 sme boli veľmi aktívni. Snažili sme sa riešiť túto hernú situáciu v akejkoľvek časti ihriska. Viacerí hráči ukázali v tejto činnosti viaceré technické prvky. Na vzájomnú spoluprácu sme využívali jednoduché a rýchle herné kombinácie - hlavne narazenie lopty a striedanie krátkych a dlhých prihrávok. V každom zápase sme si vypracovali dostatok gólových príležitostí. Stále pracujeme na vyššej efektivite pri zakončení. Potešila ma častá streľba, aj z väčšej vzdialenosti a správny výber riešenia pred zakončením. Hráči hrali s radosťou, nechýbala vášeň, emócie a nasadenie. Za predvedené individuálne herné výkony a hry celého tímu sme si prvenstvo a zlaté medaily plne zaslúžili. Chválim celý tím."
Najlepším hráčom turnaja bol vyhlásený hráč FC Spartak Trnava Denis Adamkovič.

P.J. SERVIS FOOTBALL TOURNAMENT 2016 (Brezová pod Bradlom)
Systém turnaja: 2 skupiny po 6 tímov, v skupine každý s každým, 1x 17 minút, 5+1
Tímy, s ktorými sme hrali: CFK Pezinok - Cajla, FK Spartak Bánovce nad Bebravou, FK Slovan DUSLO Šaľa, Spartak Myjava, FK Hodonín, FK TEMPO Partizánske (finále)
Viktor Miko (tréner FC Spartak Trnava U11): "Na turnaji sme sa prezentovali veľmi kvalitnými individuálnymi hernými výkonmi a hrou družstva. Ocenil to aj organizátor turnaja, ktorý to vyzdvihol pri vyhlasovaní výsledkov. V základnej skupine sme herne dominovali, súperov prevýšili. Zlepšiť je potrebné výber miesta, stavanie sa u niektorých hráčov a rozohrávku od brankára. Chýba nám správny výber miesta, včasné a správne rozhodnutie na prihrávku. V hre 1:1 sme boli veľmi aktívni. Hráči sa presadzovali aj v hre 1:2. Boli však aj situácie kde sme zvolili nesprávne riešenie obchádzania súpera. Potešilo viacero technických prvkov v tejto činnosti. Využívali sme jednoduché a rýchle herné kombinácie - najmä narazenie lopty. Teší ma časté zakončenie a veľký počet strelených gólov. Dokázali sme si vypracovať veľké množstvo gólových príležitostí. Viaceré z nich ostali ešte nevyužité. Zrýchliť potrebujeme prácu s loptou u niektorých obrancov a útočníkov. Hráči hrali s radosťou, zápasy si užívali, ukázali vášeň pre hru a emócie. Dostali priestor na to aby ukázali čo vedia, čo sa naučili, svoj potenciál a talent. Prvenstvo na turnaji si plne zaslúžili. Chválim celý kolektív.
Najlepší hráčom turnaja bol vyhlásení hráč FC Spartak Trnava Tomáš Púchlo.