Lístky na odvetný zápas prvého predkola Európskej ligy, v ktorom trnavský Spartak privíta vo štvrtok 18. júla od 20:45 bosniansky Radnik Bijeljina, sú od pondelka v predaji online prostredníctvom siete maxiticket, alebo vo fanshope počas otváracích hodín. V deň zápasu bude možné kúpiť lístky v pokladniach na Štadióne Antona Malatinského. Pokladne budú otvorené v deň zápasu v čase od 15:30.

Fanúšikovia, ktorí si zakúpili permanentky online a chcú si vymeniť vouchery za karty, môžu tak urobiť v deň zápasu v pokladni na Športovej ulici najneskôr však do 19:00, po tomto termíne sa budú predávať už iba lístky na zápas. Ďalší termín na výmenu voucherov bude v nedeľu v pokladni na Športovej ulici pred ligovým zápasom so Sereďou od 16. hodiny.

Majitelia permanentných vstupeniek dostanú ku svojej kartičke suvenír, ktorým je limitovaná séria kľúčeniek so spartakovským motívom, ktorá bude k dispozícii koncom mesiaca a o spôsobe a čase vyzdvihnutia budeme informovať. Ďalšie sľúbené benefity pre držiteľov permanentiek predstavíme postupne.

Počas zápasu budú posilnené bufety a k dispozícii už budú vratné poháre s trnavským motívom. Upozorňujeme, že poháre sú zálohované sumou 2 €, ktorá bude vratná. Poháre sa budú dať vrátiť aj v bufetoch. Prosíme však fanúšikov, aby na vrátenie prednostne využívali vyhradené vratné miesta, ktoré budú na severnej tribúne a pri turniketoch v sektoroch A a B. Zmenšia sa tak rady v bufetoch pri obsluhe.

Veríme, že sa podarí zabezpečiť maximálny komfort pre všetkých návštevníkov Štadióna Antona Malatinského a spolu dotlačíme futbalistov Spartaka k postupu. Vyzývame fanúšikov, aby sa v stretnutí zdržali hanlivých pokrikov či chorálov, nehádzali predmety na hraciu plochu a nepoužívali pyrotechniku. Obzvlášť stretnutia Európskej ligy sú pozorne sledované a za nedodržiavanie pravidiel hrozia pokuty a sankcie.

Ďakujeme za pochopenie.