Ak si fanúšikovia kúpia lístky na celú jarnú časť Fortuna ligy naraz, v tzv. balíku, vyjdu ich výhodnejšie. Nepôjde o klasické permanentky, ale veľmi podobný produkt.

Pôjde o rýchly predaj, klub ho spustí v piatok 8. februára od 12.00 a potrvá iba do stredy 13. februára do 24.00. Balíkové lístky sú v rámci mimoriadnej a limitovanej ponuky, dostupné budú iba online na internete: https://cityarena.maxiticket.sk/fc-spartak-trnava-.... Ak si fanúšik kúpi takýto balíkový lístok, nemusí nikam chodiť. Po tom, ako mu príde na mail, stačí ak si ho iba vytlačí a ten istý môže používať na všetky domáce jarné zápasy.

K dispozícii budú balíkové lístky na západnú tribúnu, do sektorov 19 až 27 a do biznisu.

Tu sú ceny za balíkové lístky, v ktorých je zahrnutých šesť zápasov Fortuna ligy a v prípade postupu do semifinále Slovnaft Cupu, aj tento siedmy duel:

ZÁKLADNÝ:

Sektory 19-20, 26-27: 35 eur

Sektory 21-23, 25 PLUS: 60 eur

„Detské 6-12“, „Senior 65+“, „ZŤP“ (prípadne plus sprievod): 50% zľava

Dieťa do 6 rokov (bez nároku na miesto), vozičkár + sprievod (tu sa permanentky nevystavujú): zdarma

BIZNIS:

Sektory B2, B5, B7 (všetko bez cateringu): 75 eur

Sektory B3, B6 (všetko bez cateringu): 100 eur

Do biznisu si nie je možné uplatniť žiadnu zľavu!


Klub ponúka zvýhodnené balíkové lístky na celú jarnú časť aj napriek tomu, že nie sú ešte definitívne známe ceny lístkov na samostatné zápasy počas jari. Ako bolo už viackrát medializované, hlavný akcionár Vladimír Poór zabezpečil klubu financie na športovú časť jarnej sezóny. Nie však na organizáciu zápasov a ďalšie výdavky klubu. Súčasné ceny lístkov pri priemernej fortunaligovej návštevnosti (platiacej), ktorá bola počas jesene, pokryjú približne polovicu nákladov.

Na ich vykrytie existuje niekoľko možností, resp. kombinácií. Spartak hľadá partnera na dofinancovanie ceny lístkov. Ak sa mu to nepodarí, je možný nárast ceny lístkov v jarnej časti. Ďalšou z možností je minimálne dvojnásobný nárast návštevnosti (platiacej) oproti jeseni. K tomu by výrazne mohol dopomôcť aj predaj väčšieho počtu práve vyššie ponúkaných balíkových lístkov, čím by mal istotu príjmu na pokrytie zápasových nákladov a nemusel by uvažovať o zvýšení vstupného. Zároveň bude mať fanúšik po zakúpení balíkového lístka garanciu výhodnej ceny na celú jarnú časť.

V každom prípade bude Spartak počas jari potrebovať čo najväčšiu podporu v hľadisku. V klube veria, že rovnako to cítia aj fanúšikovia a podporia ho, za čo vopred patrí veľká vďaka.