V rámci marketingového partnerstva medzi Arboria Park a Spartakom Trnava so Spartak TV sa Lukáš Greššák, Adam Jakubech, Lukáš Mihálik a kustód Martin Bohunický v nedeľu 2.10. aktívne zúčastnili na dni otvorených dverí spomínanej obytnej zóny.


Množstvo detí sa z prítomnosti hráčov Spartaka tešili. Futbalisti im spríjemnili nedeľné popoludnie a okrem toho si pre ne pripravili zápas, ktorý ovládol tím Adama Jakubecha spolu s Lukášom Greššákom. Duo Mihálik - Bohunický a spol porazili 2:0.

"Keď nás klub požiada, aby sme išli urobiť radosť malým deťom, nemám vôbec problém," hovorí s úsmevom na perách stopér Lukáš Greššák.

Okrem futbalového zápasu si decká zasúťažili o suveníry s logom Spartaka Trnava. Najlepší v streľbe na prázdnu bránku si odniesli dresy, šále, vlajky či odznaky. Na záver akcie mala, samozrejme, úspech autogramiáda zúčastnených hráčov.

"Mňa to baví, sú to deti, ktoré prišli za nami alebo teda kvôli nám, prečo by sme im to takýmto spôsobom nevrátili," dodal dobre naladený Adam Jakubech.

Čo je Arboria Park?
Obytná zóna, ktorá bude pozostávať z viacerých bytových domov prepojených zeleným parkom. Je to projekt, ktorý prináša moderné, tiché bývanie, určené najmä pre rodiny, ale aj pre všetkých ľudí, ktorí vedia oceniť kvalitu a komfort

Foto: Facebook: Arboria Park